Feed on
Posts
Comments

\r\n \r\n Bu sistem ile Asma Bahceler’deki terasların, bahaelerin ve tam peyzaj alanlarının sulama yantemleri ile yeterli suyu alırken, dairelerin de herhangi bir negatif etkiye maruz kalmaması sağlanıyor.

Antalya Şehir merkezi Kızıltorak mahallesi Oyak sitesi ile Sleyman evcilmen spor tesisleri yakınında yeni bitmiş cevre duzenlemesi yapılmakta olan binanın Giriş ve bodrum kartı 300 m2 genişliğinde,Kşebaşı bacalı,Sector ve restauranta uyumludur.

\r\n Orman havası ile İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve dingin bir hayat imkanı sunan Villa Gizli Bahe projesinde her villanın kendisine ait havuz ve otoparkının yanı sıra 220 m2’lik aık havuz, gneşlenme terasları ve sosyal tesis alanları da mevcut.

\r\n My Misland Projesi birOkay bakımdan olduka zengin ve yepyeni bir proje: ift cepheli bulvara sahip, tarafında yol bulunan, kapalı otoparkları ve rahat ulaşım olanaklarıyla gz dolduran konutlarda ocukların gven iinde zevkle oyun oynayabilecekleri alanlar, her yaşta insanın gereksinimleri dşnlerek cam balkon kayseri tasarlanan eğlenme ve dinlenme tesisleri, bu projeyi daha bir ilgi ekici hale getirmektedir.

\r\n ?zsubaşı Gayrimenkul, Aydın’ın ?nemli ve g?zde yerleşim merkezlerinden biri olan ve hızla gelişen Menderes Mahallesi’nde My Misland Projesi’yle yeniden ve gururla Aydınlıların karşısına ?ıkarken, konut edinmek isteyenlerin hayallerinde ne varsa onları ger?ekleştirmeyi ama?lamaktadır.

\r\n \r\n \r\n \r\n zel peyzajın uygulandığı projemizin %90’ını yeşil alan oluşturmaktadır.

..sevgi saygi güven huzur bilim ilim kayseri cam balkon güncel konular yeni cikan 2009 programlar zorda kalmislara yardim ilginc konular konuklar ömer savas metin dogan ve digerleri adanalilar ve tüm türkiye tanitimlar en verimli en guzel siteler guzellikler ve her telden hersey komik videolar anlatimlar anlatanlar

\r\n \r\n \r\n \r\n atıları bahe, baheleri atı olan Asma Baheler’de su ve ısı yalıtımı iin, dnyanın en iyi yalıtım firmasının son teknoloji yalıtım malzemeleri kullanılmakta ve bu rnlerin thirty yıl garantisi bulunmaktadır.

\r\n *Gvenle yaşabileceğiniz, her trl ihtiyacınıza cevap veren bir yaşam alanı istemiyor muydunuz?

\r\n \r\n \r\n \r\n Asma Baheler vadi, orman ve deniz geninde, doğanın renklerini cmerte sunduğu, ok ?zel bir blgede konumlanıyor. İinde yer aldığı doğanın ekolojik dengesine herhangi bir zarar vermeden ykselen Asma Baheler, bu denge ile uyumlu olarak oluşturulan baheleri, terasları ve tm peyzaj alanları ile measurement yeşilin her tonuyla evrelenmiş bambaşka bir hayat sunuyor!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

site by bcz